Маск ѝ купил нов автомобил на Амбер, па ѝ поставил и уред за прислушување во него

1 август, 2020
pjimage-91

Основачот и милијардер на „SpaceX“, Елон Маск (49) ѝ го поклони автомобилот  „Тесла“ на својата поранешна девојка, актерката Амбер Херд (34), која во моментов е во центарот на вниманието за судска битка со актерот Џони Деп (57). Но, нејзината мајка Пејџ рече дека Елон ставил уред за прислушување во автомобилот.

Основачот на непрофитната организација и семеен пријател Џенифер Хауел ги откри овие детали во службен документ. Таа додаде дека станале блиски пријатели со сестрата на Амбер, Витни Хенрикез додека била нејзин шеф од 2014 до 2016 година. Таа се запознала и со нејзината покојна мајка Пејџ, која рекла дека повеќе го сакала Џони Деп отколку милијардерот.

„Додека гостував во „Витни“, Пејџ ми рече дека Маск ѝ дал на нејзината ќерка една „Тесла“ или неколку „Тесла“ автомобили, но Амбер открила дека тој има поставено уред за прислушување“, рече Хауел.

Мајката на Амбер му кажа на Маск дека е опседнат со контролата, а за Деп рече дека е ангел и се надева дека Амбер и Џони ќе се смират. Но, Витни вели дека приказната на Хауел е целосно измислена. Претставниците на Муск не сакаа да ги коментираат наводите.

Исто така, се шпекулираше дека Амбер го изневерувала Деп со Маск, но милијардерот го негирал тоа. Тој сепак тврди дека се сплеткал со Амбер тогаш кога таа ги прекинала сите врски со Деп.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris