4U Band од Кавадарци со прва авторска песна и видео запис (ВИДЕО)

18 август, 2020
4U Band од Кавадарци со прва авторска песна и видео запис (ВИДЕО)

Младите момчиња од 4U Band од Кавадарци денеска ја објавија нивната прва авторска песна и видео запис, насловена како „Дај Замижи“.

Се работи за тројца млади момчиња Борис Илов – гитара и вокал, Борис Грков – гитара и Оливер Миленковски – кахон.

Тие досега само преработуваа песни, а денес веќе ја објавија својата прва авторска песна која може да ја слушнете во продолжение.

Во иднина најавуваат многу авторски песни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris