АНАНАТАСИЈА ДОЖИВЕА НЕСРЕЌА И НЕПРИЈАТНОСТ ВО СООБРАЌАЈОТ додека возеше: Среќа што е добра!

28 април, 2020
756433_aa_ls

Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави видео од нејзиното возење, но исто така напиша дека оса и паднала во деколте. Поточно, Анастасија ја снимала нејзината пријателка додека возела и ја прашала дали можеби ја понела осата од станот.
“Кога оса ќе ти улета во деколте среде возење со автомобил. Секако, тоа веќе се случи, јас сигурно не би била вака смирена”, напишала Анастасија.