Аријана Гранде со секси фотографија ја најави новата песна

22 октомври, 2020
profimedia-0518618505-725x451

Аријана Гранде го објави својот 6-ти студиски албум пред неколку дена, а сега на својот Инстаграм сподели заводлива фотографија со која го најавува хит синглот „Позиции“, кој, како што напиша, ќе може да се најде утре. Таа објави фотографија на која се гледа половина од лицето, сè до бутовите. На фотографијата таа носи кратко здолниште и топ што и ги истакнува стомакот и градите. „Албумот ќе биде достапен утре“, напиша таа во описот на фотографијата.

Image

Аријана е една од младите пејачки која успешно балансира помеѓу правењето еднократни хитови и песни за сите времиња, сето тоа благодарение на фактот дека постојано е во студиото. Покрај тоа што постојано поставуваше фотографии од студиото, пејачката пред неколку месеци регистрираше осум нови песни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum