Били Ајлиш најави нов сингл „My future“

26 јули, 2020
сдсдфсдсдф

Осумнаесетгодишната поп ѕвезда објави на своите социјални мрежи дека во четврток ќе објави нова песна „Мојата иднина“. Новиот сингл ќе биде првата песна од саундтракот за новиот филм на Jamesејмс Бонд „Нема време да умреш“, наречен „Сè што сакав“. Иако сè уште нема најава на вториот студиски албум, фановите тврдат дека новата песна може да биде првиот хит сингл. Тоа беше нивниот деби-албум „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?“ објавен минатата година, и тој се искачи на првото место на списокот на Билборд ХОТ 200 и освои две награди Греми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi