Дуа Липа снимила дует со Мадона

29 јули, 2020
дфдгфгф

Дуа Липа ги сподели вестите на своите социјални мрежи, објавувајќи фотографија со Мадона, Миси Елиот, но и продуцентот Блесд Мадона. Песната е всушност ремикс на нејзината песна „Levitating“, а ќе биде и петтиот сингл од албумот „Future Nostalgia“, кој Липа го издаде на почетокот од годинава. „Новиот сингл доаѓа на 14 август, снимив песна со моите идоли, соништата се остваруваат“, напиша Дуа во описот на фотографијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi