Џулија Робертс и Дензел Вашингтон повторно заедно на филм после 30 години

23 јули, 2020
гггг


„Остави го светот зад себе“ се заснова на романот на Руман Алам, а филмот ќе го напише и режира Сем Исмаил, креатор на серијата „Г-дин Робот“. Книгата ќе биде објавена оваа есен во едицијата „ХарперКолинс“. Заплетот на филмот е за две добронамерни семејства, едно црно и едно бело, кои, случајно, споделуваат изолирана викендичка среде недостаток на електрична енергија и општ колапс што го опфаќа целиот град. Кога Интернет, Телевизија и Радио престануваат да работат, како и фиксни мрежи, тие не можат да откријат што се случува. Чудни звуци го нарушуваат мирот во селото, а животните почнуваат да мигрираат на чудни начини. Физичкото и менталното здравје на семејството почнува да се распаѓа. Ова е само краток вовед во овој трилер.

Џулија Робертс ќе ја игра Аманда во филмот, а Вашингтон ќе биде сопственик на куќата изнајмена од нејзиното семејство. Netflix го доби овој проект што го сакаа и Apple и MGM. Робертс ќе го произведува преку нејзината куќа „Red Om Films“, а Вашингтон ќе и помогне со тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi