Фатена е во афера со двајца оженети колеги! Таа се одлучи за алтернативни методи на лекување и призна сè!

27 октомври, 2020
prevara


Лили Џејмс последниве денови беше во центарот на скандалот околу односите со оженетите колеги Доминик Вест и Арми Хамер, а актерката сега откри како се носи со сè.

Актерката Лили Џејмс откри дека оди на шаманско заздравување преку Зум откако се најде во центарот на скандалот со колегите Арми Хамер и Доминик Вест. 31-годишната актерка во интервјуто за Гардијан изјави дека е многу лековерна и призна дека не требаше да верува во зборовите на сите.


Фотографите Лили ја фатија пред неколку дена во прегратките на колегата Доминик Вест (51), кој е во брак неколку години. Откако се бакна со оженет колега, таа беше обвинета и за распад на бракот на Арми Хамер и неговата сопруга Елизабет Чемберс. Нивниот брак пропадна минатата година кога Елизабет најде страсни пораки од мистериозна жена која се потпиша како Аделин.

Иако не е познато која е точно Аделин, сите почнаа да зборуваат дека станува збор за Лили Џејмс, бидејќи во тоа време Арми го снимаше филмот „Ребека“ со колегата.
„Лили и Арми беа многу блиски, поминуваа многу време заедно навечер и за време на викендите“, тврди еден од изворите блиски до актерите.

Во едно интервју, Џејмс исто така рече дека верува дека јавноста станала премногу „морална“ во последно време и дека верува дека ниту една ситуација не е „црно-бела“, туку дека има бројни сиви области каде сè се одвива.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum