Јелена Јованова роденденски без шминка бидејќи годините не и можат ништо (фото)

21 октомври, 2020
jelena jovanova

Познатата македонска актерка со хрватска адреса, Јелена Јованова-Периќ, денес слави роденден.

Славеничката се пробуди уште рано наутро, секако поради мајчинските обврски кон синчето Јаков со кое се породи пред речиси пет месеци.

Јелена немаше намера да ги крие своите години како што тоа го прават повеќето, па дури сакаше со своите 36 да се фотографира утрински без шминка.

-36 и не ми треба филтер, напиша Јелена во описот на фотографијата на која се гледа дека годнините навистина се само број за неа, не само во лицето, туку и во ставата.

Инаку, Јелена набрзо по породувањето и се врати на кариерата и снимањта пред камери.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum