Кијану Ривс сакаше да го игра овој суперхерој: Сега е предоцна

26 август, 2020
13071431505f450762c657e466700249_v4_big

Кијану Ривс може да биде актерска ѕвезда на филмовите Џон Вик и трилогијата „Матрикс“, но има една голема франшиза во која тој навистина сакаше да учествува.

55-годишниот актер призна дека секогаш сакал да ја игра улогата на Волвирин од франшизата „X-Men“.

Keanu Reeves admits he 'wanted to play Wolverine' but jokes it's ...

Кијану го кажа ова кога разговараше со Алек Винтер за да го промовира својот нов филм ,Бил и Тед  лице со музика“.

„Отсекогаш сум сакал да ја играм улогата на Волверин“, му рече тој на домаќинот, кој му рече дека никогаш не е доцна да се исполни тој сон.

Кијану се насмеа и ја протресе главата, спротивставувајќи се: „Премногу е доцна. Но се помирив со тоа“.

Хју Џекмен го играше легендарниот лик на мутантот во скоро сите филмови на франшизата „Х-Мен“ од 2000 година и неговите продолженија, сè до 2017 година, филмот „Логан“ беше официјалното последно појавување на Волверин во овие филмови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris