Крејг избран за најдобриот Џејмс Бонд на сите времиња!

15 јули, 2020
krejg

Крејг ја победи конкуренцијата со 51 процент од гласовите, оставајќи го Шон Конери (23,9 проценти), Пирс Броснан (16,6 проценти) и Роџер Мур (8,5 проценти) на второто место.

Во претходните фази на гласање, Тимоти Далтон брзо испадна со 3,7 проценти од гласовите, а австралискиот актер Џорџ Лазенбај со само 1,5 проценти.

Како што се очекуваше, и покрај резултатите, фановите се пожалија во коментарите.

„Крег не е дораснат начизмите на Броснан. Конери, сепак, е едноставно најдобриот Бонд “, заклучи еден обожавател.

Патем, Даниел Крег досега го играше 007 агентот четирипати – во филмовите „ “Casino Royale”, “Quantum Of Solace”, “Skyfall” и “Spectre”, а премиерата за продолжетокот “No Time To Die” е одложена за ноември.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi