Лара не запира: Наскоро нејзината трета песна насловена како „Полудена по тебе“ или „Crazy about you“

19 октомври, 2020
lara

Младата пејачка Лара Иванова објави кратко видео со што ја најавува третата песна насловена како „Полудена по тебе“.

За музиката се потпишува Иле Спасев, а за текстот се погрижи Робин Зимбаков. 

View this post on Instagram

Coming soon…stay tuned💗

A post shared by Lara Ivanova⛈ (@_lara.iv_) on

Меѓу другото, публиката може да очекува и англиска верзија од песната насловена како „Crazy about you“. 

Видео записот и песната ќе излезат многу наскоро.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum