Лејди Гага ги израдува фановите: Пристигна „Chromatica“!

30 мај, 2020
гага

Фановите на Лејди Гага се израдуваа: „Chromatica“ пристигна!

Долгоочекуваниот албум на Лејди Гага „Chromatica“ конечно излезе во јавност!

Ова е шести албум на оваа пејачка, објавен по цели четири години. На албумот има 16 песни, а некои од нив се дуети. Веќе имавме можност да го слушнеме синглот со Ариана Гранде „Rain On Me“, а има и соработка со Елтон Johnон, и со сензацијата К-поп.

Албумот е достапен во iTunes!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi