Софија Копола објави детали за нејзиниот најнов филм!

25 април, 2020
sofija

Најновиот, седми по ред филм на режисерката Софија Копола “On The Rocks” ќе ја има својата премиера кон крајот на оваа година.

Филмот, кој таа го режира по “The Beguiled” од 2017 година раскажува приказна за млада мајка (Rashida Jones) која по долги години повторно се поврзува со својот татко-плејбој (Bill Murray) на една авантура низ Њујорк.

“Филмот претставува судир на две генерации. Судир за тоа како тие генерации различно гледаат на врските, но исто така прикажува и како односот со родителите може да влијае на односот во љубовните врски. На оваа авантура таткото и ќерката тргаат со цел да го шионираат сопругот на ќерката. Има многу дијалози кои опфаќаат теми од животот, мажите и жените”

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi