SOUNDS EUROPEAN: Најдобрата песна годинава од Македонија – Back Around (Yon Idy)

27 јули, 2020
SOUNDS EUROPEAN: Најдобрата песна годинава од Македонија – Back Around (Yon Idy)

„Песната е извонредна!” – оценуваат во музичкиот портал Sounds European, додавајќи – „прекрасна мелодија и неверојатна вокалистичка изведба. Несомнено најдобрата песна која доаѓа од Северна Македонија оваа година. Ние станавме целосно зависни од неа: Таa е наша песна на неделата!”.

Песната Back Around е издадена на 10. јули годинава. Автори на песната се Yon Idy (Јон Ајди) и Бобан Апостолов – naBBoo.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi