Зендаја во тајност сними филм во карантин

12 јули, 2020
rtgh

Актерката и пејачка и една од најголемите ѕвезди на нејзината генерација, Зендаја, на социјалните медиуми објави дека глуми во новиот филм „Малком и Мери“, заедно со нејзиниот колега Џон Дејвид Вашингтон. Иако заплетот на филмот е сè уште непознат, „Deadline“ објави дека станува збор за заговор сличен на оној што го видовме во филмот „Приказната за бракот“.


Она што е особено интересно е дека филмот е направен среде пандемија на коронавирус и за време на карантин. Целото снимање е направено од 17 јуни до 2 јули на приватна сопственост во округот Монтереј, Калифорнија, каде целиот тим имаше доволно простор, можеше да се оддалечи од светот, но и да ги почитува сите мерки на заштита и безбедност. Сценариото за филмот е напишано за само шест дена, а нејзиниот автор Сем Левинсон е истата личност што ја потпиша серијата „Еуфорија“, во која Зендаја минатата година беше запознаена од публика која вообичаено не ги гледа каналите на Дизни.

Џон Дејвид Вашингтон ја доби улогата затоа што Левинсон секогаш го замислуваше како идеален партнер на Зендаи. За да се обезбеди безбедноста на сите членови на тимот, сите поминаа две недели во карантин на споменатата локација пред снимањето. Додека не падна последната клапа, никој не смееше да го напушти местото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi