На фотографиите изгледа совршено. Еве како изгледа најплатениот модел

25 јули, 2020
фгфгфгфг

Кејт Мос, една од најплатените модели во светот, изгледа совршено, цврсто и младолико на фотографиите што ги објавува себеси и ги објави во списанија, но тоа не е прва состојба. Имено, таа неодамна била фотографирана на улиците во Лондон од папараци додека носела кратки шорцеви кои ги откриле нејзините нозе целосно.


Веројатно свесна за фактот дека се има докажано и нема што повеќе да се грижи, шеташе по улиците на опуштен начин, гордо покажувајќи целулит, болка со која се борат многу жени, покажувајќи дека таа ги прифаќа сите свои несовршености.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi