На Игор му прекипе од приказните за Северина

30 мај, 2020
Igor-Kojić-Biografija-Visina-Težina-Godište

После долги шпекулации и шушкања Игор Којиќ реши да ја разјасни ситуацијата со неговиот брак со Северина.

Тој објавил фотографија од него и Северина во шума, а во позадина се гледа Милан Поповиќ како ѕирка од грмушките. Тој на фотографијата означил и две медиума од Србија и Хрватска и им порачал: „Генерален спонзор на мојот брак, од веродостојни шумски извори. Престанете, доста е!“

Во објавата тој ги додал и стиховите од песната „Намќор“ од Џорџе Балашевиќ и со тоа им дал до знаење на сите дека сеуште ја сака Северина.

“Ne volem..
Teget girtlu na teget mantilu..
Šestu ličku… Sedmu silu..
Opa-cupa preko Okučana..

Ne volem
izbore, televizor, plakate
dosta, ako Boga znate
Ludnica je, kanda, otključana širom ostala
(provert’e, molim vas)

Al’ tebe volem, to je fakat
ti si mi ljubav jedina
prodaću onu našu kućerdu ‘na lakat’
pa nek’ je stoput dedina
da kupim adicu od peska
na njoj šumarak nakrivljen
da tebe di nas niko ne zna
sakrijem”,

Инаку последниве неколку недели српските медиуми редовно пишуваат за наводна караница на парот, а потоа се дебатирало дали се заедно во Хрватска или Србија па дури и дали се сеуште заедно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi