На Кардашијанс треба да им се забрани Фотошоп: Клои Кардашијан направи грозна грешка!

25 мај, 2020
kloi 2

Колои Кардашијан вчера објави нова селфи фотографија на својот Инстаграм, која собра повеќе од пет милиони лајкови за краток временски период.

Изгледот на популарната Кардашијан им се допадна на милиони следбеници, а дека напорно работела во Фотошоп  докажува огромната грешка што ја направи Клои, или личноста што ги уредува нејзините слики.

View this post on Instagram

location: under bitches skiiiinnnnn 💋

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

На Клои Кардашијан и недостасува половина од ланчето и на сликата изгледа како приврзокот да лебди. Не требаше долго за фановите да забележат дека некој си играл во Фотошоп и случајно избришал половина ланче.