На насловната страница на Вог: Парот Бибер ги овековечи своите најинтимни моменти!

6 октомври, 2020
вог

Нови sвезди на италијанското издание на списанието Вог се музичарот Џастин Бибер и неговата сопруга Хајли Бибер. Искусната манекенка и не помалку фотогенична пејачка ја воодушеви јавноста со своето страсно издание
Тие неодамна ја прославија првата годишнина од венчавката и токму по тој повод тие станаа новите лица на насловната страница. Тие лесно ја прифатија модната понуда на италијанското издание на престижното списание Вог и се најдоа во улогите на модели.

Музичарот Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли Бибер во новиот модно-љубовен едиторијал покажаа колку се страствени и едноставно ги воодушевуваат своите обожаватели со изливите емоции што ги пренесоа преку фотографиите.

Главната фотографија беше онаа направена на двоен кревет, кога полуголиот Џастин го покажа тетовираното торзо и похотливо ја прегрнува својата девојка, облечена во секси кожен фустан, а нејзиното деколте доаѓа до израз. Страста не недостасува и на други фотографии што моментално се видливи на страниците на Инстаграм на модниот магазин.

Ништо спорно на ваквите фотографии не го гледа ниту неговата сакана Хејли која вели: „Го сакам моето тело, сакам да го покажувам и не гледам ништо лошо во ова. На крајот, снимав сè со мојата сакана сопруга ‘.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort