На Нивес скоро сè и испадна: Кој би ставиле до мене за да се сонча?

28 август, 2020
pjimage-1_f0U1cTQ

Бројни комплименти заради нејзината завидна линија следуваа во коментарите, а имаше и такви кои коментираа дека се идеални кандидати за одмор покрај пејачката

Ова лето температурите беа високи, па дури и ако дождот малку нè разлади, пејачката Нивес Целзиус (38) повторно ја крена температурата за неколку степени со нејзините привлечни пози.

Од едноделни, дводелни преку едноставни до флуоресцентни, сите овие костими за капење ни ги сервираше Нивес во овие неколку месеци. Бидејќи сè уште е жешко, нема причина да ја извади зимската облека од плакарот, па затоа шета во костими за капење.

На сите им посака добар ден со ритмичка песна со која ги мрдаше колковите. Бидејќи носеше едноделен костим што беше повеќе откриваше отколку што покриваше,  во еден момент скоро сè и се виде, но Нивес вешто го избегна тоа со своите танцови потези.

Покрај тоа, се сликаше како лежи на подот и ги замоли придружниците за мала помош:

– Кој би ставале да се сонча со мене? – ги праша.

Бројни комплименти за нејзината завидна линија следуваа во коментарите, а имаше и такви кои коментираа дека тие се идеални кандидати за одмор покрај пејачката.

Колегата Жанамари Перчиќ (38) истакна дека костимот за капење е „лудило“, а следбеник и рекол дека лудилото е под костимот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris