На ОВОЈ славен АКТЕР му дијагностицирале сериозно заболување!

1 ноември, 2020
глумац

Сакам да им се заблагодарам на сите што ме контактираа во овој момент. Добро е чувството да се добијат толку многу добри желби и љубов, напиша актерот покрај фотографијата на која позира покрај штанд со лекови.

Оскаровецот Џеф Бриџис се пријавил во болницата каде што бил примен минатата недела откако му бил дијагностициран лимфом.

Да ве потсетиме, актерот кој најмногу го сакаат поради неговата улога во филмот „Големиот Лебовски“ минатата недела објави дека е болен и дека неговата прогноза е добра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi