На влезот во ноќниот клуб, Кајли Џенер, го криеше лицето со раката, а потоа се појавија урнебесни фотографии!

10 септември, 2020
8698007

Кајли Џенер, најмладата припадничка на семејството Кардашијан, редовно се јавува од својот топол дом преку Инстаграм. Приближно е познато како Кајли, која направи огромно богатство со својот бренд за козметика „Kylie Cosmetics“, поминува време во нејзините четири sида, а често ја покажува и својата две и пол годишна ќерка Сторми.

Кога ќе се појави на забава, што е многу ретко, таквата пригода не останува незабележана. Фотоапаратите не престанаа да сликаат кога ја посети ТикТок забавата во 40 Love клубот во Западен Холивуд. Таа беше во друштво на нејзиниот пријател, Зак Биа.

Иако носеше заштитна маска, очите и лицето и беа покриени со рацете, а таа беше облечена во обична маица и фармерки.

Откако влезе во нејзиниот џип по завршувањето на забавата, настана вистинска драма. Не е точно познато што се случувало таму, но папараците ја фатија раката на непознат маж како го фаќа задникот на Кајли. Во автомобилот бил и нејзиниот пријател Зак Биа, а веројатно и членови на обезбедувањето.

Иако медиумите често пишуваат дека Кајли повторно се зближила со поранешното момче и татко на малата Сторми, овие денови медиумите ги погоди веста дека најмладата Кардашијанка се зближила со палестинскиот модел, Фаји Кадр. Парот беше виден на ручек во Париз, а за Фаји се знае дека е близок со семејството Кардашијан. Природата на нивната врска сè уште не е разјаснета и можно е да се само пријатели, кои сакаат само да ја скокоткаат фантазијата на фановите објавувајќи заеднички фотографии на Инстаграм.