Најава за нов филм со Џенифер Лопез и Арми Хамер во главни улоги: „Нивниот неодолив магнетизам ги прави совршен пар“

9 ноември, 2020
цеј

Најавата за акционата комедија „Свадба со пушка“, во која Џенифер Лопез и Арми Хамер ќе ги толкуваат главните улоги, звучи како сигурен хит.

Во филмот, 51-годишниот Џеј Ло и 34-годишната Арми ќе ги играат Дарси и Том, свршеници кои ги собрале своите семејства на свадба, но почнуваат да ја преиспитуваат одлуката за брак.

Но, таа драма паѓа во втор план кога сите учесници на свадбата стануваат заложници, а Дарси и Том треба да ги спасат своите најблиски. Ерин Вестерман, претседател на продукцијата на филмската групација Лајонсгејт, вели дека Џени и Арми се рецептот за успех, нивниот неодолив магнетизам, индивидуално и заедно, ги прави совршен пар за оваа акциона комедија.

Филмот ќе го режира Џејсон Мур според сценариото напишано од Марк Хамер и Лиз Мериветер, а во тимот, но само продукциското, има друго големо име.

Рајан Рејнолдс ќе биде продуцент заедно со Џорџ Дви. Снимањето на филмот се очекува да започне со снимањето на почетокот на следната година.

Арми Хамер, чија најпозната улога е во романтичната драма „Скриена љубов“, што му донесе номинација за Златен глобус за најдобра споредна машка улога, неодамна може да се види во новата адаптација на „Ребека“ од Нетфликс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi