Најбизарни фобии и стравови на славните холивудски ѕвезди: Во некои сигурно ќе се пронајдете!

29 декември, 2020
na_5b9faf46541de

Ако мислите дека само вие имате стравови и фобии, се лажете! Дури и славните не се „вакцинирани“ од нив. Така, Ријана е во паника за рибите и воопшто за сите организми што живеат во морето. Така, во една прилика тие буквално мораа да ја извадат од водата затоа што доживеа паничен напад кога виде мала риба во морето. Но, ако сметате дека Ријана претерува, почекајте додека слушнете какви фобии имаат другите sвезди.

Од друга страна, Адел не може да размислува за галебите, додека Никол Кидман не може да гледа пеперутки, а Бред Пит не се плаши од сите морски суштества, но ајкулите го плашат толку многу што дури и им забрани на децата да научат да сурфаат.

Риалити sвездата и сестра на мега популарната Ким Кардашијан, Клои Кардашијан има страв од папокот. ‘Не го допирајте мојот папок и не сакам да го допирам вашиот. Секојпат кога сум под туш, носам ракавици и врескам кога сум близу папокот “, рече Клои. Нивната полусестра Кајли Џенер страшно се плаши од прашина, па чашите од кои таа пие вода мора да бидат кристално чисти за Кајли случајно да не пие зрна прашина.

Актерот Чанинг Тејтум се плаши од порцелански кукли, додека Џони Деп се плаши од кловнови. „Има нешто во нивните лажни насмевки, и во нивниот изглед како да има потенцијално зло што демне“, објасни Деп еднаш, додека Татум објасни дека е полуден од глетката на порцеланските кукли, што е и морничава, мора да признаеме, бидејќи се согласуваме со Деп на темата на кловните.

Џастин Тимберлејк се плаши од пајаци, со кои мнозинството од населението, исто така, сигурно може да се идентификува. Понатаму, Меган Фокс има фобија од хартија и трепери кога ќе ја допре. Ова е секако проблематично ако сте актерка како неа затоа што обично читате сценарија за филмови од хартија, па Меган ги потопува прстите во вода додека ги врти страниците на сценариото.

Друга убавица, Памела Андерсон, исто така не е поштедена од стравови и покрај нејзината убавина, и таа се плаши од огледала, што е многу изненадувачки со оглед на тоа што сè уште е придружена со статусот на секс симбол.

Камерон Дијаз се плаши од рачката на вратата и, наводно, наместо неа има човек кој и ја отвора вратата, додека актерот Метју Меконахи се плаши од вртење на вратата. Ако, пак, мислевте дека Викторија Бекам е тешка перфекционистка, не сте во право. Нејзиниот сопруг е уште полош. Тој има фобија од фактот дека просторот околу него не е уреден, така што сите негови работи мора да бидат подредени според бојата и големината. П.Диди, од друга страна, има фобија од луѓе чиј втор прст е подолг од палецот, и овој страв влијае на неговиот љубовен живот, како што и самиот призна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris