НАЈГОЛЕМИТЕ ПОДАРОЦИ НЕ СЕ КУПУВААТ СО ПАРИ : Братот на Кејт Мидлтон подготви големо изненадување за својата свршеница

12 мај, 2020
brat

Згодниот Џејмс Мидлтон наскоро ќе се завети на вечна љубов и додека тие чекаат на венчавката, тој ја израдува својата избраничка на многу интересен начин.

Џејмс Мидлтон (32), помладиот брат на војвотката од Кембриџ и сопругата на принцот Вилијам, Кејт Мидлтон , наскоро
ќе се ожени со Французинката Елиза Тевент (30), а она што е интересно е дека неговата вереница никогаш не го видела без брада.

Џејмс реши да го покаже своето „вистинско јас“ пред свадбата, па
реши да се бричи. Поминаа седум години откако последен пат се бричев, па решив да ја изненадам Елиза – објасни младиот бизнисмен.

– Мислев дека е крајно време, таа да види што стои зад брадата. Всушност, многу сум загрижен што подоцна нема да ме препознае – се
пошегува тој.

После бричењето, Џејмс се упатил кај својата вереница и неговите родители Керол (65) и Мајкл (70), кои биле изненадени кога го виделе, а Елиза извикала од радост.

– О, боже. Колку е чудно! Дури и додека те бакнувам е поразлично – призна идната г-ѓа Мидлтон.