Најхумористичниот актер, по самоубиството на неговата девојка е во прегратки кај поранешната

30 јули, 2020
сдцфв

Поминаа две години откако популарниот комичар и актер беше ослободен од обвинението дека е одговорен за убиството на неговата поранешна девојка Катрион Вајт. После голема загуба и напад на вина во проштални писма дека тој бил одговорен за нејзиното самоубиство, 58-годишниот Џим Кери очигледно решил да бара утеха кај неговата поранешна свршеница и актерка Рене Зелвегер, пишува Госип Коп.


Несреќната љубов на холивудскиот комичар, меѓу другото, познат по филмот „Маска“, го доби своето продолжение. После два неуспешни брака, последната девојка со која тој беше во врска се одлучи да изврши самоубиство, а во проштално писмо го обвини дека ја заразил со три сексуално преносливи болести, и давал дроги, меѓу другото, и лошо однесување кон неа убеден да оди до смрт. Поради токсичната врска што ја имаа двајцата, Џим реши да ја прекине врската, предизвикувајќи Катрион да се самоубие четири дена по разделбата.

jim carrey

Во една пригода, во разговор со странските медиуми, тој ја прогласи Рене за негова единствена љубов во животот, и како односот со неа, во кој, меѓу другото, тие биле заедно помалку од една година, за него беше посебно и прекрасно искуство што тој никогаш не може да го заборави. Иако досега во неговиот љубовен живот поминал само „трња и камења“, тој тврди дека без оглед на тоа што сè уште мисли за својата поранешна свршеница и го цени секој момент со неа, тој не е личност која невнимателно ќе се врати назад “. Тој смета дека секоја лоша состојба е своевидна лекција и без да биде премногу лоша во неговиот тековен живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi