Најпознатата “Драчевчанка” стана мајка!

11 јуни, 2020
jelena

Актерката Јелена Јованова Периќ или попозната како Јелена од Драчево од мегапопуларната серија “Преспав” за прв пат стана мајка!

Убавата вест ја соопшти на Инстаграм нејзиниот пријател и колега Игор Џамбазов.

Инаку Јелена веќе неколку години живее во Загреб, Хрватска, бидејќи се омажи со хрватскиот актер Стјепан Периќ со кого се запозна на снимање на серијата “Тајни” во која играше и таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi