Најпознатата лезбејка го откажува нејзиното шоу

27 јули, 2020
Annotation 2020-07-27 160015

Таа се откажува од сè

Американската комичарка, водителка, актерка, писателка и продуцентка, 62-годишната Елен Деџенерс ги освои симпатиите на гледачите на популарното шоу ‘Ellen de Generes Show’, кое се емитува скоро 17 години. Но, по бројните скандали околу разводот, малтретирањето на вработените, изживувањето над нејзината сопруга Порта де Роси, се чини дека најпопуларната хумористична лезбејка се откажува од сè, бидејќи не сака да го продолжи договорот за шоуто, пишува Gossip Cop.

Во моментов, поради пандемијата, емисијата, во модифицирана верзија, ја води од дома, но кога ќе се врати во студиото, треба да потпише договор за снимање на нова сезона, што се чини дека нема да го направи. Покрај рејтингот на шоуто што падна за повеќе од еден милион гледачи во последно време, Елен претрпе сериозни „удари“ од критичарите и јавноста.

Ellen DeGeneres

Откако 47-годишната сопруга Порта зборуваше за тоа колку е груба, насилна и неподнослива нејзината сопруга Елен, и откако вработените во шоуто се свртеа против неа, неодамна некој влегол во нејзината куќа. Иако никој не беше повреден и главно се украдени скапоцености во форма на накит и скапи часовници, комичарката многу се исплаши и избега од дома.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi