Најпознатата плус сајз манекенка која ја фотографираше нејзиниот сопруг целосно гола, покриена само со чаршав ги запали социјалните мрежи (ФОТО)

19 декември, 2020
Screenshot_2

Ова не е прв пат модел со плус сајз да позира гола. Таа неодамна објави фотографија на која ги покрива градите само со рацете.

Најпознатата плус сајз манекенка Ешли Греам уште еднаш привлече внимание на социјалните мрежи. Ешли е позната по тоа што го обожава своето тело без оглед на вишокот килограми, а колку ужива, откри со фотографија на која позира целосно гола. Телото го покрила само со чаршав и била фотографирана од нејзиниот сопруг.

Во описот на фотографијата, таа го обележа својот сопруг и напиша која камера е користена.

„Fuji Pro400H shot on Mamiya 645 and Rolleiflex f3.5“, запиша Греам, а во коментарите веднаш ја контактираше една од најпознатите супермодели, Наоми Кембел, која остави емотикон срце.

Да потсетиме, плус сајз моделот ова не е прв пат да позира гола. Таа неодамна објави фотографија на која ги покрива градите само со рацете.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi