Најсексапилната бремена жена на Светот и во 5-тиот месец не се откажува од голиот стомак, а на жените тоа баш и не им се допаѓа

17 ноември, 2020
emily-ratajkowski-emili-ratajkovski-830x0

Познатата манекенка објави дека е бремена во октомври оваа година и оттогаш гордо го покажува својот стомак

Американската манекенка од Полска, Емили Ратајковски (29) беше фотографирана на улиците на Лос Анџелес додека гордо го покажуваше трудничкото стомаче и шеташе со сопругот Себастијан Бер Меклард (31) и нивното куче Колумбос.

Имено, убавицата, родена во Лондон и израсната во Калифорнија, се врати во својата татковина и ја покажа својата фантастична фигура во црн топ и кафеава плитка тренерка, која ја спушти под стомакот и ја држеше на колковите.

На нејзините гради носеше ѓердан со приврзок на кој беше испишана буквата С – тоа е првата буква од името на нејзиниот сопруг Себастијан, додека во раката носеше црна заштитна маска за лице, а минувачите гледаа само во нејзиниот стомак и фантастичното тело, кое беше затегнато и во 5-тиот месец од бременоста.

По тој повод, Себастијан носеше бела маица со принт, шарена тренерка, додека под вратот имаше црна заштитна маска за лице, и двајцата ги избегнаа гужвите и прошетаа по речиси празните улици.

Тие во рацете носеа „чај од меч“ за носење и се обидоа да не ги забележат холивудските папараци кои ги следеа цело време.

Да потсетиме, Емили ја објави среќната вест за списанието „Vog“, а сними и видео во кое забележа промени за време на бременоста, а на една од картичките позира целосно гола, покривајќи ги интимните делови со раката и истакнувајќи го видливиот стомак.

Во текстот на авторот за списанието „Vog“, манекенката истакна дека не сака да го знае полот на бебето, па раскажа една смешна ситуација – што велат таа и нејзиниот сопруг кога ќе ги прашаат дали сакаат девојче или момче повеќе.

– Кога сопругот и јас ќе им кажеме на нашите пријатели дека сум бремена, првото прашање после: „Честитки“ е скоро секогаш: „Дали знаете што сакате?“. Ние сакаме да одговориме дека нема да го знаеме полот се додека нашето дете не наполни 18 години и дека тогаш тоа ќе нѐ извести за тоа – напишала Емили.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi