Најубавата жена на Светот позираше БЕЗ ДОЛНА ОБЛЕКА и го покажа СОВРШЕНОТО ТЕЛО, а нејзиниот коментар КРЕНА УШТЕ ПОГОЛЕМА ПРАШИНА од самата фотографија!

12 ноември, 2020
olivija

Го запалив интернетот!

Оливија Кулпо, поранешна Мис на универзумот, знае како да ја загрее атмосферата на социјалните мрежи. Редовно објавува предизвикувачки фотографии, но никогаш не ја преминува границата на добар вкус – таа е вистински уметник во наоѓање рамнотежа помеѓу еротиката и уметноста.

Така, неодамна позираше во бела туника со кафеав ремен околу половината и чанта во иста нијанса, а на сè додаде темно кафеави влечки.

View this post on Instagram

Brb looking for my pants👖

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

Но, интересно е што оваа креација имаше големи процепи на страна, што откриваше повеќе отколку што покриваше, па нејзините следбеници со право се прашуваа дали воопшто носи долна облека.

Дури и самата манекенка реши да се пошегува на своја сметка, па додаде фотографија во ова провокативно издание на коментарот: „Ги барам панталоните“.

Со оваа фотографија, Оливија собра скоро 100 илјади лајкови и еден куп одлични коментари, но и духовити одговори. „Совршена си“, „Убава си, што ќе ти се панталони“, „Божица“, „Оставаш без здив“, „Само погледни ги тие нозе“, „Се надевам дека нема да ги најдеш“, „Бараш панталони или гаќи?“, Само се некои од нив.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi