Најжешките фотографии на Instagram во последните 24 часа! Изабел и Никол ја „покосија“ конкуренцијата (ФОТО)

17 ноември, 2020
izabel-gular-5-830x0

Ова се најжешките фотографии во последните 24 часа

Бразилската манекенка Изабел Гулар (36) и американската пејачка Никол Шерцингер (42) објавија две од најпровокативните фотографии на социјалната мрежа Instagram во последните 24 часа и го запалија Интернетот.

Имено, и двете популарни дами ја загреjaa температурата и го кренаа притисокот на многу мажи кога објавија фотографии во минијатурни бикини што откриваат повеќе отколку што покриваат, а двете се пофалија со заносните тела и секси атрибути.

Секоја на свој начин ги охрабри следбениците да лајкуваат, а Изабел ги стави тесниот струк и долгите нозе во преден план, додека Никол го „фрли“ фокусот на нејзиниот задник.

И двете собраа голем број коментари под објавата. Изабел доби 100 илјади лајкови, додека Никол ги надмина сите со својот задник и собра 250 илјади лајкови.

Фановите велат дека ова се најдобрите фотографии на денот, додека други додаваат дека двете ја заслужиле титулата најдобри овој месец.

Не е познато каде Никол се сонча во моментов, додека Изабел веќе некое време е во родниот Сао Паоло.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi