Наоми позираше во танга!

25 септември, 2020
наоми насловнаааааааааааааааааааааааа

Овој пат позираше во долна облека, ставајќи бујни атрибути во преден план. Таа му порача на светот дека сака да остане позитивна и дека нема намера да дозволи некој да и го промени расположението

Супермоделот Наоми Кембел неодамна го прослави својот 50-ти роденден, а сега се сеќава на фотографии од нејзините помлади денови.

Таа позираше во танга, а во преден план ги стави „атрибутите“. Таа му порача на светот дека сака да остане позитивна и дека нема намера да дозволи некој да и го промени расположението.

Со последната фотографија таа ја скокотка фантазијата на милиони следбеници кои ја следат на Инстаграм. Црниот пантер не остави никого рамнодушен.

Немате конкуренција. Една од најубавите жени во светот. Кој може да ве налути? – се само дел од коментарите под фотографијата.

Инаку, Наоми неодамна се најде во центарот на вниманието кога позираше целосно гола на Инстаграм, облечена само во потпетици и капа.

Интересно, Кембел еднаш призна дека и требаа години и години да престане да се срами од голи снимки.

И покрај телото со кое малку жени можат да се пофалат на нејзина возраст, таа откри дека има проблеми со самодовербата во оскудни изданија.