Наскоро излегува новата биографија за Меган и Хари. Познатиот пар бесен: Не сме кажале ништо од тоа што е напишано!

25 јули, 2020
Annotation 2020-07-25 183754

Сите зборуваа дека Меган, со нетрпение очекува да излезе новата биографија, но кога се зборува против неа, војвотката се огради.

Британскиот принц Хари и неговата сопруга Меган Маркл изјавија дека никогаш не дале интервју за биографијата што наскоро ќе излезе.

Книгата, насловена „Пронаоѓање на слободата“, треба да биде објавена во август, и се очекува да расветли бројни шпекулации за принцот Хари и Меган Маркл за време на нивните животи на кралскиот двор, како и на нивните фрустрации околу палатата и медиумите, јавуваат локалните медиуми.

„Војводата и војвотката од Сасекс не биле интервјуирани и не придонеле за книгата„ Пронаоѓање слобода ““, рече портпаролот на парот во изјавата.

„Оваа книга се заснова на сопствените искуства на авторите како членови на Royal Media Service и на нивното независно известување“, се додава во соопштението.

Се очекува дека книгата, чија авторка на Керолин Дуранд и Омид Скоби, се очекува детално да ги опише чувствата на парот за тоа како кралската институција не ги поддржуваше.

Списанието „Тајмс“ цитираше извадоци од книгата што сугерираат кавга меѓу членовите на семејството. Хари смета дека некои од неговите роднини не ја сакаат Меган, додека други веруваат дека популарноста на парот требало да биде „ограничена“.

Весниците наведоа дека Меган ја опишала критиката на таблоидите како „смрт од илјада посекотини“.

Според „Телеграф“, книгата ги претставува Хари и Меган како нарушувачки сили способни да ја модернизираат монархијата, но тие биле обесхрабрени од сенките на силите и непријателските медиуми што го следат нивниот приватен живот.

San пишува дека биографијата открива и дека Хари и Меган биле бесни што се во сенка на постарите членови на кралството Чарлс и Вилијам. Еден вработен од Палатата ги опиша принцот и војвотката како „трето тркало на семејството“. Книгата исто така открива како војводата и војвотката од Сасекс биле разбеснети затоа што им било забрането да основаат канцеларија на владата во Виндзор. Тие тврдеа дека се жртви, пишува San.

Желбата на Хари за промена се случи за време на Божиќните и новогодишните празници што тој и Меган ги поминаа во Канада.

Хари, наводно, му рекол на еден пријател: „Не ми треба филмски момент кога ќе излеземе од автомобилот и ќе им мафтаме на стотици фотографи пред да влеземе во зградата“.

Биографијата открива дека „уништената“ кралица се согласила парот да го напушти кралското семејство и да се пресели во Канада. Најголемото разочарување следуваше откако на Хари му беа одземени почесните воени именувања.

Парот и нивниот 14-месечен син Арчи сега живеат во Лос Анџелес, откако се откажаа од кралските улоги во март за да започнат нова кариера. Во јануари тие најавија дека планираат да водат понезависен живот кој сами ќе го финансираат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi