НАСЛЕДНИЧКАТА НА АЛЕК БОЛДВИН ВО ШОКАНТНО ИЗДАНИЕ НА УЛИЦА: Убава ја разочара публиката со лошиот вкус! (ФОТО)

28 мај, 2020
alek

На прошетка со избраникот

Ќерката на Алек Болдвин, Ајрланд Болдвин, има необичен стил и тоа го покажа на улиците на Калабасас во Калифорнија.

 За време на прошетката со своето момче Кори Харпер, Ајрланд Болдвин (24) покажа долги нозе, но и искривени прсти кои излегуваат од нејзините влечки, кои очигледно се поголем број или ногата и се лизга во нив

На многумина не им се допадна сцената, па коментарите „Бљак, Иу“ се најдоа на социјалните мрежи.