Не е онака како што изгледа: Џенифер откри кого обвинува за разводот со Бред Пит!

5 јули, 2020
jgjhgjgh

Дека тие останаа една од никогаш прежалените парови во Холивуд, чие помирување со години го посакуваат обожавателите ширум светот, им е јасно на главните протагонисти на оваа љубовна приказна за 51-годишната Џенифер Анистон поранешен сопруг Бред Пит. Сепак, и покрај пишувањата на разни медиуми, двојката сè уште негува само пријателска врска, а според „Entertain Times“, токму медиумите се оние кои најмногу придонеле за она што се случило со нивниот брак.

Имено, во искрен и прилично емотивен разговор со Опра Винфри во 2005 година, ѕвездата на серијалот „Пријатели“ призна дека медиумите, кои ја преувеличиле нејзината врска со Бред, вршат огромен притисок врз неа. Џенифер тогаш објасни дека тие се само луѓе, имаат проблеми и минуваат низ истите работи како и сите други, и дека нивната врска беше прикажана во медиумите на нереален начин. Затоа разводот беше доста тежок за актерката затоа што не се очекуваше од двајцата.

И покрај сè, иако многумина се сомневаа во нивната добра врска изминатите 15 години, во јануари оваа година, на доделувањето на наградите САГ, поранешните сопружници среќно позираа и разменуваа прегратки пред собраните фотографи, што, меѓу другото, докажа дека не постои никаква „зла крв“ мешу нив што исто така ја потврди изјавата на Џенифер од пред неколку години кога рече дека секогаш ќе го сака Бред.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi