Не е само Меган заљубена: Еве со кој е фатен нејзиниот бивши! (ФОТО)

18 јуни, 2020
Annotation 2020-06-17 222922

И тој се “снашол”!

Во странските медиуми одекна веста дека Меган Фокс и Брајан Остин Грин ставаат точка на својот десет годишен брак во кој добија три деца.

Како главна причина беше наведена новата романса на глумицата со раперот Ричард Колсон Бејкер во јавноста познат како Машин Ган Кели, ни изгледа дека ни нејзиниот бивш сопруг не губел време.

Брајан е фатен со старлетата Кортни Стоуден во еден ресторан, а странските медиуми пренесуваат дека и тој веднаш запловил во нова врска.

А еве за кого станува збор!

https://www.instagram.com/p/CBWCd7eBANE/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/CAdzd3SBZcx/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/CBTencfB9Xr/?utm_source=ig_embed

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi