Не е задоволна после намалувањето на градите, повторно ќе оди на операција: “Уште ми се огромни”

25 јули, 2020
Annotation 2020-07-24 205631

Криси Тајген отрива дека повторно сака да ги намали градите бидејќи мисли дека уште и се преголеми.

Манекенката и сопруга на музичарот Џон Леџенд, 34 годишната Криси Тајген неодамна им призна на сите дека била на операција за отстранување на имплантите од градите, но изгледа дека не е задоволна со резултатот па сака да  направи уште еден зафат за смалување. Криси, тоа го призна во видео кое го објави на Инстаграм носејќи на себе минијатурен топ.

” Ова би требало да поминува преку моите ци*ки, но да, моите гради се уште огромни.

View this post on Instagram

I dub this “the dress of the summer”

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Искрено, мислам дека тоа повторно ќе го направам, пак ќе ги намалам. Не очекувам дека и понатаму ќе бидат вака големи”, се пожалила Криси, иако првично тврдела дека животот по операцијата и е многу полесен.

Веста за првото намалување исто така ја објави на друштвените мрежи.

” Здраво, здраво! Објавив на Твитер дека се тестирав за коронавирус бидејќи наскоро одам на операција. Многу луѓе се радознали и го пикаат својот нос каде не им е местото па затоа само ова ќе го кажам: Ги намалувам своите гради! Беа сјајни долги години, но сега ги преболев. Би сакала да можам да го закопчам фустанот во својата вистинска големина и да легнам на стомак и да ми биде удобно. Не грижете се за мене, се е добро. И понатаму ќе имам гради и ќе бидат само маст. Што вистински и се, глупава, чудесна вреќа маст”, напишала Криси до фотографијата на која позира без градник и пред операцијата за зголемување на своите облини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi