НЕ ГО КРИЕ БЕСОТ: Екс-сопругот за нова врска на Џенифер Гарнер

19 август, 2020
profimedia-0552435605

Откако 48-годишниот Бен Афлек и неговата врсничка, актерката Џенифер Гарнер, го завршија бракот пред две години, таа влезе во нова врска со 42-годишниот адвокат Џон Милер. Пред само неколку дена, таа најави прекинување на истата врска, но она што го вознемири нејзиниот поранешен сопруг беше гласината за нова врска. Имено, откако беше видена на плажа со шармантниот актер Бредли Купер, Бен помина „полудел“ и зборуваше за тоа како се чувствува, пишува „Gossip Cop “.

И покрај тоа што самиот има нова девојка, актерката Ана де Армас, со која неодамна го прослави роденденот, се чини дека не може да ја преболи својата прва и единствена поранешна сопруга. Откако се појавија фотографии на кои неговата поранешна сопруга, ужива на плажа, се смее со Купер, Бен, наводно, станал „љубоморен“. „Тој секогаш беше малку љубоморен на пријателството што Бред и Џен го одржуваа на заедничките снимања“, изјави непознат извор за странските медиуми. „Тој ќе внимава на целата ситуација, иако тој самиот е свесен дека веќе нема многу влијание“, додаваат странските медиуми.

Патем, минатата недела многумина беа изненадени од фотографиите на холивудските глумци кои играат, криејќи се од леќите на папараците, играјќи со малата ќерка на Бредли и се смешкаа еден на друг. Само пред тоа, актерката ја прекина својата врска повикувајќи се на карантин и заситеност како главна причина за разделбата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris