Не може да престане да плаче поради Џастин Бибер

9 јули, 2020
trtytyt

Пејачката Били Ајлиш, која стана славна во многу краток временски период со нејзината песна ‘Bad Guy’, не ја крие својата опсесија со пејачот Џастин Бибер. Таа ужива во својата музика толку многу што често плаче додека ги слуша неговите песни, пишува Hollywoodlife. Иако Били Ајлиш штотуку започна со својата кариера, веќе освои бројни награди, вклучувајќи ја и последната Греми за најдобар млад уметник, таа не ја крие својата љубов кон музиката на Бибер, која силно ја идеализира.

View this post on Instagram

🦈

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

Бидејќи пејачката штотуку наполни 18 години, таа сè уште живее со своите родители Меги и Патрик. Нејзината опсесија со песните на Бибер сериозно ги загрижи, па размислуваа да ја испратат на терапија. Голема грижа за мајката на Меги беше предизвикана од опсесијата на нејзината ќерка со песни што граничат со нормално, тврди таа. „Имаше денови кога тој ќе ја одведе во студиото за танцување, без ние да ги слушаме неговите песни од кои Били честопати ќе започне да плаче. На враќањето од студиото, повторно се слушале истите песни за кои Били чувствува длабоки емоции “, вели мајката, која повеќе не знае што да мисли.

View this post on Instagram

BRITS😁😁

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi