11 јули, 2020

Сестрите Родиќ не престанаа со интригирање, откако се појавија во јавноста.

Богдана се омажи за синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ, со кого очекува бебе, нејзината сестра Бојана влезе во романса со Мирко Шијан, а сега сите се прашуваат кој е среќникот кој успеа да го освои срцето на најстарата од нив, Наташа.

Многумина се сеќаваат дека Наташа дојде на свадбата на Богдан со нејзината посилна половина. Сепак, иако до неодамна таа редовно ги прикачуваше своите фотографии заедно со него , сега исчезнаа од нејзиниот Инстаграм профил, па веднаш се шпекулираше дека оваа убавица сега е сама.

View this post on Instagram

@dinoconcept hair✅ @ivanapekicmakeup ✅

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Не престануваат да ја интригираат јавноста-Богдана се омажи за Вељко Ражнатовиќ,Бојана се забавува со Шијан, а сите се прашуваат кое е момчето на најстарата сестра Родиќ!
Горе