Кристијан Голубовиќ ШОКИРА: Жена ми плаче по цел ден, ми вели дека повторно ќе се ку*вам во Задруга

28 август, 2020
365145_screenshot-85_f

Кристијан Голубовиќ вели дека неговата сопруга Ивана била невина до 28 години! Жестокиот дечко објаснува дека таа ја чувала својата невиност за бракот со него затоа што Св. Петка така ја советувала во сон

Ивана со години била сама, чекајќи го денот кога херојот на филмот „ Vidimo se u čitulji“ ќе се омажи за неа:

Таа маченичка, таа немаше ниту еден партнер пред мене. На 28 години, таа беше невина. Кога ми го кажа тоа, ја прашав: “Од кој манастир дојде?” Потоа ми објасни дека ме сакала уште од 15 години и ме чека веќе 13 години. И реков: „Кој чекаш? Криминалец? Ментол? Дали си нормална? Јас сум дваесет години постар од тебе“. И таа ми рече: „Знам што правам, Св. Петка ми рече во сон: Чекај, ќе ти кажам кога да го повикаш“. И така беше – изјави Кристијан за Информер.

Би ме чекала до гроб

Тој истакна дека неговата сопруга е многу конзервативна и дека остро ги осудува девојките кои се облекуваат провокативно. Голубовиќ смета дека Ивана не била создадена за да живее во 21 век:

– Се чини дека мојата сопруга е од 16 век, како да живее во времето на инквизицијата. Буквално е во таа форма – барајте вештерки во шумата и изгорете ги на клада затоа што носат здолниште над листовите.

Поранешниот затвореник посочува дека неговата сопруга ќе му остане верна до смрт, дури и ако тој најде друга девојка:

– Кога би ја оставил, таа не би имала друг маж до гроб. Иста е како нејзината мајка. Таа го загуби сопругот пред 32 години и никој не ја видел таа жена како разговара со маж на улица. Тие две никогаш нема да ми простат што се дружев со Станија и Балерина. Кога ќе започнат да ми зборуваат за нив, ќе го изнервираат китот во морето, а не мене.

Хаос околу „Задруга“

Иако знае дека неговата сопруга е вознемирена што влегува во четвртата сезона на „Задруга“ затоа што се плаши дека ќе ја изневери, Голубовиќ не се откажува од идејата да се пресели во Шимановци десет месеци од септември.

Му ветив на Жељко Митровиќ дека ќе влезам и треба да го исполнам ветувањето. Тој многу ми помагаше додека бев во затвор. Ние сме семејни пријатели и не можам да прегазам ниту еден збор. Но, јас исто така ѝ дадов на Ивана збор дека нема да биде како првиот пат. Дека ниту една убавица нема да ме излуди. Сепак, прави хаос откако го потпишав договорот. Рони солзи, се нервира … Зборува за тоа како ги оставам повторно, како ќе се к*рвам во реалното шоу. Таа ми рече дека треба да се срамам затоа што имам ќерка која ќе оди на училиште, а децата ќе се исмејуваат бидејќи нејзиниот татко се тркала по креветите со к*рви и силиконски девојки – заклучува Голубовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris