„Нејзиниот прв снег …“: Неодолива слика на една од најпосакуваните жени во светот со новородената ќерка

18 декември, 2020
жени

„Нејзиниот прв снег“, се зборовите со кои Џиџи Хадид (25) ја опиша фотографијата на која позира со својата наследничка во инвалидска количка, и со која целосно ги воодушеви сите што ја следат.

Следуваа бројни коментари, претежно од жени кои беа трогнати од оваа сцена на новата мајка и нејзината наследничка.

Да се потсетиме, Џиџи и нејзиниот партнер Зејн Малик станаа родители во втората половина на септември 2020 година.

Пристигна нашето мало девојче, здраво и убаво. Да се ​​обидам да ти опишам како се чувствувам во моментот, ќе биде невозможна мисија. Љубовта што ја чувствувам кон ова мало човечко суштество е над границите на моето разбирање. Благодарен сум што ве запознав, горд сум што ве нарекувам ќерка ми и среќен сум за животот што ќе го имаме заедно – напиша тогаш гордиот татко на својот Инстаграм.

Да се потсетиме, манекенката беше бремена за време на пандемијата на корона вирус, па беше изолирана на семејна фарма во Пенсилванија, со цел да ја одржи безбедно бременоста.

Таа и Зејн побегнаа од градот за да ја заштитат Џиџи од изложеност на народот и вирусот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris