Нејзиниот славен татко сега навистина ќе полуди: Ќерката на Болдвин повика на гласање со безобразни слики!

23 октомври, 2020
tatko

Ќерката на познати холивудски актери повторно ја провоцира јавноста, но и нејзините родители, кои не се согласуваат со количината на голотија на нејзините социјални мрежи.

Ќерката на холивудските актери Ким Бесинџер (66) и Алек Болдвин (62), Ирска Болдвин (25) ги користи своите социјални мрежи за да ги охрабри своите следбеници да гласаат на претстојните претседателски избори.

Имено, младата убавица објави три фотографии на социјалната мрежа Инстаграм на кои позира топлес, а брадавиците ги покри само со налепници „Јас гласав“.

Таа сакаше, како и многу други јавни личности, да ги покани граѓаните на Соединетите држави да гласаат во што поголем број.

Гласањето е кул, како и непропорционалните системи * – напиша таа во објава во која собра повеќе од 41 000 лајкови, додека ја следеа 627 илјади следбеници.

Таа позираше во дворот на својот дом во Лос Анџелес, а се гледа дека зад неа е огромен базен, миленичиња и прекрасни палми.

Може да се заклучи дека убавицата живее во луксузен дом, но сето тоа падна во втор план, со оглед на тоа што многу мажи зумираа само на нејзините гради.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum