Нејзините бикини се сѐ помали , но во вакво издание сака да позира само во рацете на својот маж!

27 мај, 2020
emili

Убавата бринета Емили Ратајковски повторно ја покажа својата извајана фигура, позирајќи во рацете на нејзиниот сопруг.

Откако поминаа неколку недели во карантин во нивниот дом во Лос Анџелес, манекенката Емили Ратајковски и нејзиниот сопруг Себастијан Беар-МекКлард започнаа со нови авантури. Тие заминаа на патување, а Емили позираше во минијатурно бикини, ако воопшто може да се нарече бикини.

View this post on Instagram

Adventurin

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Емили стана позната во 2013та година откако се појави во музичкото видео на Робин Тик за песната „Blurred Lines“ и оттогаш е едно од најбараните лица во светот на модата. Таа го потенцира својот сексапил каде и да оди, и сака да разговара за сексуалноста на социјалните мрежи.

Таа е среќно мажена со продуцентот Себастијан Беар-МекКлард, на жал за машкиот дел од нејзините обожаватели.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi