Нејзините слики во бикини се реткост: Една од најубавите македонски пејачки го покажа своето згодно тело (ФОТО)

2 октомври, 2020
karolina-1-830x0

Ретко се појавува во јавноста, го чува приватниот живот и сè уште е меѓу најзгодните и најубавите пејачки

Пејачката Каролина Гочева не е често во јавноста, па може да поминат месеци да не се слушне ништо за неа. Но, сега пристигна вистинско изненадување за сите што ја сакаат.

Убавата македонска пејачка, инаку една од најубавите пејачки во регионот, уште од нејзиното појавување на музичката сцена важеше за едноставна дама со стил, а за некоја што не ја следат скандали и која својот приватен живот го држи во свои раце ретки се објавите на кои Каролина покажува „малку повеќе“

Овој пат, сите што ја следат добија благо на Инстаграм, бидејќи Каролина објави слика во костим за капење, а слична можеа да видат и на нејзиниот профил на Инстаграм во 2018 година.

И докажа кој знае колку пати зошто е меѓу најзгодните пејачки и зошто ја носи титулата што ја понесе на почетокот на нејзината кариера.

Каролина позира во црно дводелно бикини и ги заслужува сите комплименти за одличната линија, а не ја откри и дестинацијата каде позирала.

Во септември 2017 година, пејачката се омажи со неколку години помладиот сликар Михаил Корубинов.