Некогаш најсексапилниот маж на Светот, целосно се „запушти“: Ди Каприо ужива на плажа и не се грижи за својот изглед

10 ноември, 2020
f_9307629_1024

Сцената беше уште помалку привлечна поради панталоните што делумно му паднаа од половината

Можеби е ноември, но Леонардо ди Каприо (45) не се откажува од омиленото летно поминување на времето. Славниот актер, кој утре ќе го прослави својот 46-ти роденден, помина пријатно време дружејќи се на плажата во Малибу со својата најдобра пријателка Емил Хирш (35).

Дека го пристигнуваат годините, покажа кога го соблече костимот за пливање на плажа, некогаш најсексапилниот актер на Светот го покажа обемниот стомак. Сцената беше уште помалку привлечна поради панталоните што делумно паднаа од неговата половина, па задникот го виде светлото на денот.

Актерите се придружија на група пријатели на плажа, вклучувајќи го и таткото на Леонардо, Џорџ Ди Каприо, но меѓу нив беше и 22години помладата девојка на Ди Каприо, Камила Мороне (23) со која последен пат беше виден на плажа во август.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi