Нема да го препознаете! Девојката и мајката на Леонардо ди Каприо го натераа да држи диета!

15 декември, 2020
лео

Поранешен освојувач на женските срца, 46-годишниот Леонардо ди Каприо ужива во врска со својата 23-годишна девојка, актерка и модел Камила Мороне.

Иако на прв поглед сè изгледа совршено, зад сцената се одвива – вистинска драма. Имено, младата и привлечна Камила е незадоволна од линијата на своето момче и затоа го принудува на ригорозна диета која се состои од сардини, остриги и семки од тиква.

Имено, Леонардо и Камила решија да ја легализираат својата љубов, сепак им се појави еден проблем – прекумерната тежина на актерот. Имено, летово во јавноста протекоа фотографии од папараци на кои Лео, Камила и нејзината мајка Лусила Соле уживаа на плажа. Сепак, сите беа изненадени од пивскиот стомак на актерот и вишокот килограми во тоа време, што многумина ги запраша што се случува со поранешниот заводник и најпосакуваниот ерген во Холивуд.

Камила е незадоволна од телото на на Лео и го принуди на бизарна диета која се состои од сардини, остриги и семки од тиква, а исто така е многу ограничен со консумирање алкохол ’, открил наводен извор близок до парот.

Лео се опушти во конзумирање храна и алкохол кога Холивуд се„ затвори“. Сепак, тие планираат да се венчаат следната година и Камила одлучи дека е време да се врати во добра форма. Побара помош и од неговата мајка, која е среќна што може да помогне, но и што нејзиниот син конечно ќе се смири ’, додава истиот извор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris