Нема да ја препознаете: Миша Бартон сликана во непрепознатливо издание!

21 септември, 2020
миса

Актерката Миша Бартон беше фатена на улиците на Лос Анџелес во неочекувано издание.

Имено, папараците ја фотографирале во потполно опуштена облека, во широк џемпер и тренерки, со коса одврзана во опашката, додека седела пред продавницата со пијалок во рацете и чекала некого.

За тоа време, таа стана и одеше неколку пати, а се гледаше дека нема тронка шминка на лицето, па многумина коментираа дека никогаш нема да ја препознаат на улица во вакво издание.

Погледнете: